ПОДБАЙ ПРО ВЛАСНУ БЕЗПЕКУ. ПАМ`ЯТАЙ, РОЗМІНУВАННЯ КИЇВЩИНИ ТРИВАЄ

Дата: 29.06.2022 14:39

Мешканці Київщини!

Звільнена від окупантів область досі небезпечна. Щодня рятувальники знаходять та знешкоджують сотні вибухонебезпечних предметів.

Міни, касетні боєприпаси, гранати, розтяжки – російські окупанти мінували все на своєму шляху.

Наші рятувальники працюють кожного дня. І вже розмінували основні дороги та населені пункти. Проте сотні гектарів територій ще не перевірені. На це дійсно потрібно багато часу.

Будь ласка, звертайте увагу на розпізнавальні знаки, не ходіть там, де ще не були сапери, та бережіть себе.

Дякуємо, гурту Антитіла, POSITIFF, Даші Астаф’євій, Jerry Heil та alyona alyona за небайдужіть та інформування громадськості про таку важливу тему, як розмінування територій!

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ