Фото без опису

100 лілій в 100 громад заради Перемоги! Таку акцію ініціювала газета Сільський вісник у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V. 24 травня, 100 лілій, прекрасних квіток миру, були висаджені працівниками Бишівської сільської ради і в нашій територіальній громаді - у парку села Бишів, створивши алею перемоги.

Чому лілія?
Лілія квітка миру, квітка перемоги вже кілька тисячоліть для людства слугує символом незламності, свободи, надії. Малюнки лілій зустрічаються ще серед ієрогліфічних написів, позначаючи швидкоплинність життя, свободу та надію. Ще у древньому Римі їх вирощували біля храмів , широко використовували на церемонія і квіткових святах, згадуючи богиню весни Флору.
В Україні біла лілія здавна символізувала чистоту та невинність. З цією квіткою пов’язані біблійні легенди, коли архангел Гавриїл з’явився до діви Марії в день святого Благовіщення з білими ліліями в руках, щоб пророкувати народження Христа.
Починаючи з ХIV століття зображення лілій зустрічається у роботах художників, скульпторів в країнах Європи.

Сьогодні лілія набуде нового свого історичного значення. Різнокольорові лілії, як символи різних народів, які в Україні борються за незалежність з російськими загарбниками. Увесь світ приєднався до визвольної боротьби України. Добровольці з Польщі, Грузії, Білорусії, Франції та інших країн стали пліч-о-пліч з Українцями, які гинуть та мужньо стоять проти окупантів. Громади в тилу тримають свій фронт, підтримуючи збройні сили.
Тисячі машин гуманітарної допомоги, їжа виготовлена власноруч, одяг, взуття, все що потрібно воїнам, їде на фронт в різні гарячі точки. ЗСУ знають, що рідні їх підтримують та моляться за їх повернення, а проведена акція додасть сил для НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!

Ми відбудуємо Україну! Піклуємося один про одного, підтримуємо один одного, і лілія, як символ миру та перемоги, об’єднає нас й укріпить у спільній боротьбі. Підтримуємо ЗСУ, віримо в Україну. Разом переможемо!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису