27 травня у Бишівській територіальній громаді завершили навчальний рік

Дата: 29.05.2022 17:32

Останній дзвінок сьогодні пролунав у навчальних закладах нашої громади. Завдяки згуртованості учнів, педагогів, та батьків, нам вдалося організовано закінчити навчальний рік. Кожна школа самостійно обирала формат проведення свята.

Вітаємо наших випускників та бажаємо кожному з вас терпіння і стійкості, а ще витримки й багато сил, довгого й щасливого життя! Нехай попереду вас чекає чимало цікавих відкриттів та перемог!

Глибока вдячність педагогам за самовіддану працю, надійну підтримку, мудрість, безмежну любов, що ви, в умовах війни, змогли забезпечити навчання для наших дітей, ваша праця заслуговує вічної поваги!

Ми не здаємося та сміливо йдемо до Перемоги. І віримо, що над Україною буде мирне блакитне небо, а в дітей - мирне щасливе дитинство. Дякуємо нашим воїнам, добровольчим формуванням територіальної оборони, Збройним Силам України!