Як зробити щеплення дитині якщо ваш педіатр недоступний або ви в іншій області

Дата: 23.05.2022 19:23

В умовах війни особливо уважно слід дотримуватись календаря профілактичних щеплень і намагатись не пропускати планову вакцинацію.

Всі, хто зараз покинув свої домівки або не мають можливості звернутись до лікаря з яким було укладено декларацію,  можуть отримати необхідні щеплення у найближчому медичному закладі.  Послуга  з вакцинації дитини може бути надана в будь-якому медичному закладі, де є вакцини, для цього не потрібно укладати нову декларацію із педіатром (лише за бажанням).

Якщо дитина буде довго перебувати в даному населеному пункті буде рекомендовано укласти декларацію для полегшеного доступу до медичних послуг.