Вкотре звертаємось до паліїв. Припиніть шкодити довкіллю, своїм сусідам та собі, ще й використовувати ресурс працівників ДСНС під час воєнного стану!

Спалювання сухостою тепер карається як диверсіяТакі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Якщо ви стали свідком підпалу, негайно повідомте в поліцію за телефоном “102” та зафіксуйте злочин і злочинця на фото чи відео. Якщо підпал переріс у пожежу — повідомте цю інформацію ДСНС за номером “101”.

7 травня о 14:21 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в лісосмузі за адресою: с. Лишня, Бишівської сільської громади.
До місця виклику направлено черговий караул 50-го Державного пожежно-рятувального посту с. Бишів.
По прибуттю на місце виклику встановлено, що горить лісова підстилка.
Пожежу локалізовано о 16:43 та повністю ліквідовано о 16:54.
На місці виклику працювало 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.
Причина пожежі встановлюється.