Привітання з Днем народження

Дата: 02.04.2022 15:26

Шановна Тетяно Володимирівно!

Прийміть наші вітання та найщиріші побажання міцного здоров'я, жіночого щастя, невичерпної енергії, міцності духу і наснаги для здійснення у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай Ваші очі повсякчас палають яскравими іскорками щастя й любові, а над головою завжди світить яскраве сонечко й буде чистим небо. І нехай все, про що Ви мрієте та плануєте втілити в життя, неодмінно збувається! Дякуємо Вам за вашу відданість праці! Приближаємо Перемогу кожен на своєму місці, вона неминуча! УКРАЇНА - понад усе!

З Днем народження!

З повагою - Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив Бишівської сільської ради