УВАША! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА з 20:00 21 березня до 07:00 23 березня

Дата: 21.03.2022 13:49

УВАГА! На Київщині запроваджується посилена комендантська година із 20:00 21 березня до 07:00 23 березня!

Відсьогодні, 21 березня, із 20:00 до 07:00 23 березня - заборонено пересуватися. В цей час не виходимо на вулиці та інші громадські місця (тільки зі спеціально виданими перепустками та посвідченнями особи).

Просимо Вас зробіть необхідні покупки/ліки/речі, які планували завтра, СЬОГОДНІ до 20:00 години! Завтра, 22 березня, на вулицю НІХТО НЕ виходить!

Виходити можна тільки, щоб дійти до найближчого укриття.

Не забувайте про дотримання світломаскувального режиму у дворах та будинках. Зашторюйте вікна, мінімізуйте освітлення на подвір'ях та всередині помешкань.

Здоров'я та життя громадян – найцінніше, що ми маємо. Тимчасові обмеження, що вводяться під час воєнного стану, направлені на безпеку жителів регіону та обов'язкові для виконання всіма громадянами. Чітко дотримуйтеся інструкцій, не виходьте на вулиці під час комендантської години. Будьте обачними, бережіть себе та близьких!

Київська обласна державна адміністрація