ШАНОВНА ГРОМАДО!

Дата: 20.02.2022 11:11

Сьогодні, 20 лютого, наша держава відзначає восьму річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять синів та доньок, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, боролися за єдність, за справедливість, за життя у вільній країні.

Слава живим героям і світла пам’ять тим, хто відійшов у вічність!

Віримо, що сьогоднішнім сонячним днем, наші ангели-охоронці так висловлюють нам свою підтримку, захищають нас, а ми, у пам’ять про героїчні вчинки учасників Майдану, зберігаємо спокій. Тримаймося разом та все буде добре!

Слава Україні!

З повагою Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ