Відбулася перша робоча зустріч з АБ «УКРГАЗБАНК»

Дата: 19.02.2022 13:42

Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади!

На жаль, сьогодні, 18 лютого 2022 року Ощадбанк у зв’язку зі Стратегією якою визначено зменшення Ощадбанком рівня операційних витрат і перегляд капітальних витрат шляхом оптимізації мережі та централізації операцій, схваленою Кабінетом Міністрів України, закрив своє відділення у с. Бишів.

Інформуємо Вас про проведену першу робочу зустріч з АБ «УКРГАЗБАНК», 16 лютого, результатом якої було досягнуто угоди встановити найближчим часом банкомату для видачі готівки.

Налагоджується співпраця з філією Пенсійного фонду та відділу соціального захисту населення для оформлення для оформлення допомоги через картки банку АБ «УКРГАЗБАНК» через оформлення заяви і через тиждень отримання картки.

Бюджетні установи Бишівської сільської територіальної громади будуть переведені на обслуговування АБ «УКРГАЗБАНК».

Банк пропонує систему накопичувальних балів «Еко-гаманець» та мобільний додаток «Еко-банк», цікаві кредитні лінії для фізичних осіб та підприємців.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті АБ «УКРГАЗБАНК»