Проведення додаткових практичних занять по використанню засобів рятування на воді та кризі

Дата: 17.01.2022 15:06

17 січня черговим караулом 50-го ДПРП с. Бишів з метою забезпечення безпеки людей на водних об’єктах було проведено додаткові практичні заняття по використанню засобів рятування на воді та кризі.

Під час занять було проведено перевірку стану даних спеціальних засобів рятувальне коло, гумовий човен, , а також були відпрацьовані вправи щодо рятування людського життя на воді. Представники ДСНС сподіваються, що така проведена робота допоможе не допустити загибель та травмування людей на воді та кризі.

Начальник відділу організації профілактичної роботи Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Олександр КАЛЕНИЧЕНКО