З метою запобігання загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період співробітники Фастівського районного управління 50-ДПРП с. Бишів продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальні рейди серед пересічних громадян та любителів зимової риболовлі на водоймах Бишівської територіальної громади.

Під час рейду рятувальники розповіли відпочиваючим, як безпечно проводити дозвілля на замерзлій водоймі та докладно проінструктували, що робити при потраплянні в холодну воду: намагатися зберігати спокій, обережно налягти грудьми на край льоду, закинути на нього одну, потім іншу ногу, а вибравшись, перекотитися і відповзти у той бік, звідки прийшли, та повільно рухатися до берега.

Рятувальники роздали тематичні пам’ятки та  вкотре закликали громадян утриматися від зимових походів на водойми, та не ризикувати своїм життям.

Начальник відділу організації профілактичної роботи Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Олександр КАЛЕНИЧЕНКО