Нові карантинні правила вступають в дію з 6 грудня 2021 року

Дата: 03.12.2021 12:05

Шановні мешканці Бишівської територіальної громади!

Звертаємо Вашу увагу на нові обмеження. З 6 грудня хто не отримали принаймні одне щеплення проти Covid-19 або не мають негативного тесту чи сертифікату про одужання, у жовтому рівні епідемічної небезпеки не зможуть:
• взяти участь у проведенні будь-яких масових заходів: культурних, спортивних розважальних, соціальних, релігійних та інших;
• відвідувати кінотеатри та інші заклади культури, спортивні зали, фітнес-центри, басейни;
• скористатись послугами суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування: барів, ресторанів, кафе тощо.

Крім того, термін діі? "жовтого" сертифікату про перше щеплення з 6 грудня стає 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів, але зараз інтервал між дозами 14-28 днів.

Бережіть своє здоров’я! Здорова громада - успішна громада!