Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Цей День сильних духом людей!

Працівники відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей та сім'ї Бишівської територіальної громади щодня намагаються робити все можливе, аби люди з особливими потребами отримували постійну допомогу, допомагають та підтримують людей з інвалідністю своєю увагою, чуйністю, конкретною справою.

У цей день хочеться подякувати за турботу, підтримку та допомогу небайдужим мешканцям нашої територіальної громади, які долучаються допомагати та роблять добрі справи для дітей й дорослих!

Щиро дякуємо Вороніну Олександру Сергійовичу за новий інвалідний візок для юної Вікторії!

Дякуємо сім’ї родині Синявських за допомогу Вікторії, за Ваше тепло, любов, підтримку та родинний затишок!