Привітання з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 17:41

Шановні працівниці та працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени Бишівської територіальної громади! Щиро вітаємо Вас зі святом!

Ми любимо і цінуємо кожного з вас! Адже Ви прославляєте нашу громаду, щодня робите неоціненний вклад у сприяння розвитоку культури!

Бажаємо вам здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасного прагнення до самовдосконалення, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань нашої громади та країни.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів. Нехай здійсняться всі ваші мрії, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, радісним і сонячним!

З повагою - Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ та виконавчий комітет