З Днем української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 15:37

Шановні жительки та жителі Бишівської територіальної громади!

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра. А народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури, тому сьогодні, 9 листопада, ми з особливим трепетом та гордістю відзначаємо разом із цілою країною велике свято - День української писемності та мови, приурочений українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Вивчаймо й бережімо рідну мову, прививаймо нашим дітям любов і повагу до неї, щоб престиж її зростав, щоб цей нетлінний скарб розвивася та процвітав!

З повагою - Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ