Відбулась нарада голови та заступників Фастівської РДА з сільськими, селищними, міськими головами району

Дата: 03.11.2021 14:14

2 листопада голова Фастівської РДА Кабатов Євген Олександрович, за участі заступників Куделі Олександра Івановича та Сперкач Наталії Василівни, провів нараду з сільськими, селищними, міськими головами щодо обговорення основних питань життєдіяльності району. Нараду відвідав Бишівський сільський голова Рознай Іван Юрійович.

Під час зустрічі було розглянуто питання щодо ситуації з протидії поширенню коронавірусної інфекції, зокрема перебігу вакцинаційної кампанії; системи збільшення надходження коштів до місцевого бюджету.

На завершення зустрічі, Кабатов Євген Олександрович подякував усім присутнім за співпрацю та зазначив, що соціально-економічний стан в районі знаходиться під його особистим контролем.

За інформацією Фастівської районної державної адміністрації