Фото без описуШановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади!

Із 30 жовтня Бишівська територіальна громада ввійшла до «червоної» зони епідемічної небезпеки, відповідно до прийнятого  рішення  на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 жовтня 2021 року.

Повідомляємо вам, що особистий прийом громадян Бишівським сільським головою Іваном Рознаєм та виконавчим комітетом Бишівської сільської ради призупинено.

Прийом громадян буде проводитись тільки за попереднім записом за тел.: (04578) 2-12-89  та при наявності одного з документів:
• негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19 або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу;
• сертифікат про отримання повного курсу вакцинації однодозної чи дводозної вакцини від Covid-19 (зелені сертифікати).

Прийом листів (звернень) відбуватиметься:

• через скриньку (при вході до сільради)
  • через електронну пошту: info@byshiv-rada.gov.ua, buchiv-rada@ukr.net

Звертаємось до Вас з проханням вирішувати всі питання, які не потребують нагального вирішення ПІСЛЯ КАРАНТИНУ.

Бережіть здоров'я, вакцинуйтеся, не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких!