Стадіони та нові майданчики: які саме спортивні об’єкти з’являться на Київщині наступного року в рамках «Великого будівництва»

На Київщині в 2022 році в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» розпочнуть реалізацію п’яти спортивних проєктів.

Про це сьогодні, 1 листопада, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Ми активно розвиваємо Київщину в спортивному напрямку. І для нас важливо створити умови для фізичної активності і для дорослих, і для дітей в різних населених пунктах. Наступного року будемо реалізувати паралельно кілька проєктів. Цього разу зробимо акцент на стадіонах і нових спортивних майданчиках», – акцентував Василь Володін.

Отже, на 2022 рік в планах:

• Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків на базі школи №14 в селищі Гостомель Бучанського району.
  • Будівництво спортивного майданчика в Боярці Фастівського району.
  • Будівництво стадіону в селі Переяславському Переяслав-Хмельницького району.
  • Реконструкція стадіону «Колос» в місті Обухів.
  • Будівництво футбольного стадіону для дитячо-юнацького та аматорського футболу в селі Гатне Фастівського району.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

На 2022 рік до «Великого будівництва» включили п’ять шкіл Київщини

До програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік включили п’ять шкіл Київщини. Йдеться про проєкти з будівництва та реконструкції закладів загальної середньої освіти.

Про це сьогодні, 1 листопада, розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Упродовж 2021 року робота над оновленням шкіл у регіоні тривала активна. Чотири проєкти вже успішно реалізували. Наступного року вдосконалення нашої освітньої сфери продовжимо. Йдеться про п’ять шкіл у регіоні, над якими будемо працювати», – прокоментував Василь Володін.

Відтак у 2022 році на Київщині реалізуватимуть такі проєкти, як:

• Будівництво школи на 600 учнів у селі Гора Бориспільського району.
  • Будівництво школи на 720 учнів у селищі Чабани Фастівського району.
  • Добудова корпусу в школі №13 в селищі Гостомель Бучанського району.
  • Реконструкція школи в селі Святопетрівське Бучанського району.
  • Реконструкція школи в селі Проців Бориспільського району.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА