«Вітаю з історичним для громади прийнятим рішення - створити символіку нашої Бишівської сільської територіальної громади, яке було прийнято 29 жовтня на сесії сільської ради. Нова символіка повинна поєднати унікальні особливості територій 15 сіл в одну, враховуючи й об'єднавши історію, культуру та традиції сіл нашої громади. При цьому ухвалювати таке важливе рішення без врахування побажань та бачень жителів усіх сіл територіальної громади неможливо.

Отже, звертаємося до творчих та небайдужих мешканок й мешканців нашої громади, взяти участь у конкурсі до 1 грудня 2021 року зі створення ескізу герба та прапора Бишівської сільської територіальної громади, створення ескізу логотипа Бишівської сільської територіальної громади, написання тексту та музики гімну Бишівської сільської територіальної громади.

Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт зі створення офіційної символіки» - зазначив Бишівський сільський голова Іван Рознай.

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі конкурсних робіт – з 01.11.2021р. по 01.12.2021р;
2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 03.12.2021 по 07.12.2021 р.;
3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 09.12.2021 по 20.12.2021 р.
4 етап – підбиття підсумків голосування та оприлюднення його результатів – з 21.12.2021 по 24.12.2021;
5 етап – затвердження рішенням сесії Бишівської сільської ради офіційної символіки – чергова сесія Бишівської сільської ради.

Детальну інформацію про вимоги до конкурсних робіт та склад конкурсної комісії читайте в Положенні.