Капітальний ремонт приміщень харчоблоку ОЗНЗ Бишівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 01.11.2021 16:10

Активно проходить капітальний ремонт приміщень харчоблоку ОЗНЗ Бишівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Бишів за кошти Київської обласної ради.

27 жовтня проінспектували виконання робіт Бишівський сільський голова Іван Рознай, начальник відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Володимир Тарнавський разом з виконавцем робіт та технічним наглядом даного проєкту.

Сам комплект харчоблоку, до якого входять: пароконвектомат, жарочна шафа, плита електрична, елетросковорода, картоплечистка, м’ясорубка, овочерізка, машина для перетирання та інше обладнання коштує 500 тисяч і його було закуплено ще торік, теж коштом обласного бюджету.