Дякуємо усім мешканкам та мешканцям громади, хто долучився до Всеукраїнської акції "Я прибрав - твоя черга 4: унікальна можливість стати супергероєм" з прибирання для порятунку нашої планети та Бишівської територіальної громади від сміття!

88 великих і потужних команд з усієї України, серед яких й наша громада, спільними зусиллями зібрали 38 тонн сміття. Разом ми довели, що здатні на грандіозні вчинки, і тільки від нас залежить подальша доля планети!

#EUBeachCleanup #ЯПРИБРАВ_ТВОЯЧЕРГА4
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
EU4EMBLAS

Фото без описуПрибирання біля Бишівської сільської ради та ясел-садка "Каштан", вересень 2021 р.

Фото без описуПрибирання біля Бишівської сільської ради та Будинку культури, вересень 2021 р.

Фото без описуПрибирання біля Бишівської сільської ради, вересень 2021 р.

Фото без описуПрибирання біля ясел-садка "Каштан" та Бишівської сільської ради, вересень 2021 р.

Фото без описуПрибирання території Ясногородської гімназії - освітнього центру, вересень 2021 р.