Бишівська територіальна громада долучилася до Всеукраїнської акції "Я прибрав - твоя черга 4: унікальна можливість стати супергероєм"

Дата: 18.10.2021 15:09

Дякуємо усім мешканкам та мешканцям громади, хто долучився до Всеукраїнської акції "Я прибрав - твоя черга 4: унікальна можливість стати супергероєм" з прибирання для порятунку нашої планети та Бишівської територіальної громади від сміття!

88 великих і потужних команд з усієї України, серед яких й наша громада, спільними зусиллями зібрали 38 тонн сміття. Разом ми довели, що здатні на грандіозні вчинки, і тільки від нас залежить подальша доля планети!

#EUBeachCleanup #ЯПРИБРАВ_ТВОЯЧЕРГА4
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
EU4EMBLAS

Прибирання біля Бишівської сільської ради та ясел-садка "Каштан", вересень 2021 р.

Прибирання біля Бишівської сільської ради та Будинку культури, вересень 2021 р.

Прибирання біля Бишівської сільської ради, вересень 2021 р.

Прибирання біля ясел-садка "Каштан" та Бишівської сільської ради, вересень 2021 р.

Прибирання території Ясногородської гімназії - освітнього центру, вересень 2021 р.