Вітання з Днем села Бишева

Дата: 14.10.2021 17:49

14 жовтня весь християнський світ святкує світле і радісне свято - Покрови Пресвятої Богородиці.
В Україні - День українського козацтва, та дуже молоде свято – День захисника та захисниць України.
А для нашої Бишівської територіальної громади традиційно - це День села Бишева!

Про багату і давню історію території свідчать історія Бишева, архіологічні знахідки та будівлі поблизу села.
Сучасний Бишев — адміністративний центр новоствореної Бишівської сільської територіальної громади, де втілюються екологічні ініціативи, розвивається культуру та соціальна сфера, підприємництво!

Щиро вітаємо зі святом! Добра і злагоди — у кожну родину! Нехай село міцніє і розквітає!
Тож нехай здоровиться всім нам, а Мати Покрова пригорне всіх нас, обійме як своє дитя.

Зі святом, шановна громадо!