З 2009 року 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – день свято добра, людяності, милосердя та великодушності. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків які волею долі стали однією родиною з дітьми, котрі їх чекали, щоб стати щасливими та люблячими. Уклін батькам котрі народили дітей серцем. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою є посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Ми щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!
Служба у справах дітей та сім’ї Бишівської сільської ради вітає родину Лариси та Сергія Синявських із с. Дорогинка, Олену та Олександра Данильченків із с. Лубське, котрі відкрили дітям серце та обійми, подарували любов, розділили з дітьми душевне тепло.
Бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя та злагоди. Хай щедрість і милосердя ваших душ примножується з кожним днем. Нехай Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця!