Сьогодні 29 вересня 2021 року служба у справах дітей та сім’ї Бишівської сільської ради приймала гостей - «Фастівське бюро правової допомоги». Спеціалісти надали консультації, ознайомили з алгоритмом надання первинної/вторинної правової допомоги громадянам. Керівник служби Олеся Віталіївна Беленок налагодила співпрацю з бюро та домовились про зустрічі у майбутньому.

«Хочу сказати, що правова безоплатна допомога є необхідною для вразливих категорій населення, тому ми отримавши роз’яснення, можемо рекомендувати громадянам звертатись за правовою допомогою в м. Фастів, вул.Суворова, 1» - зазначила Олеся Віталіївна.

Сьогодні були надані консультації по випадках, які потребували юридичного втручання по зверненню громадян, роз’яснення по захисту прав неповнолітнього отримувати аліменти та рекомендацій багатодітній матері у вирішенні питання отримання соціальної виплати на дітей безперешкодно та в повному обсязі, яка на даний час припинена у зв’язку з боргом перед кредиторами.

Адреси центрів з надання безоплатної правової допомоги за посиланням.

Дякуємо пані Світлані за проведену роботу.