Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Бишівської сільської територіальної громади!

Фінансовий відділ Бишівської сільської ради повідомляє вас про обов'язковість сплати земельного податку та орендної плати за 2021 рік. Нагадуємо Вам, що до адміністративно-територіального складу Бишівської сільської територіальної громади входять села: Бишів, Ясногородка, Яблунівка, Чорногородка, Мостище, Лишня, Козичанка, Грузьке, Нові Опачичі, Леонівка, Осикове, Весела Слобідка, Горобіївка, Лубське, Ферма.

Банківські реквізити:
Отримувач: ГУК у Київській області/ Бишівська сільська рада/ 18010700
Код отримувача (ЄДРПОУ): 37955989
Банк отримувача (казначейство України)
Номер рахунку: UA098999980334179813000010772
Призначення платежу: *; 101; РНОКПП (ідентифікаційний номер); 18010700; земельний податок з фізичних осіб; населений пункт; ПІБ

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету

Для отримання податкового повідомлення рішення про нарахування земельного податку:
- по с. Бишів (Ферма, Лубське, Горобіївка) звертайтесь до відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Бишівської сільської ради, за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 48, конт. тел.: (04578) 2-12-89;
 - села Ясногородка, Яблунівка, Чорногородка, Мостище, Козичанка, Грузьке, Нові Опачичі, Леонівка, Лишня, Осикове, Весела Слобідка - звертайтесь безпосередньо до старости свого села (сіл), які отримали дані про розмір платежу.

Просимо Вас при оплаті через мобільний додаток, термінал чи відділення банку УВАЖНО та ОБОВ‘ЯЗКОВО вказувати свої дані: прізвище, ім'я, по-батькові, ідентифікацій код та призначення платежу для ідентифікації органами ДФС вашої оплати.
Обов'язково зберігайте квитанції про оплату!