Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.08.2021 17:44

Сьогодні, 12 серпня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бишівської сільської ради.

Були розглянуті заяви громадян:
- щодо надання дозволу з вчинення правочину дарування нерухомого майна в якому зареєстрована неповнолітня дитина;
- заява, щодо погодження дозволу на виїзд малолітньої дитини на море.

Також, розглядалося питання щодо затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту малолітніх дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім'ї Бишівської сільської ради та, відповідно, були затвердженні індивідуальні плани соціального захисту малолітніх дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Комісією були надані рекомендації та дорученні керівнику служби у справах дітей та сім'ї Бишівської сільської ради підготувати проєкти рішення до виконавчого комітету.