Сплата земельного податку 2021

Дата: 12.07.2021 12:46

Шановні власники та користувачі земельних ділянок, що розташовані на території Бишівської сільської територіальної громади!

Повідомляємо вас про обов'язковість сплати земельного податку, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Для отримання податкового повідомлення рішення про нарахування земельного податку:

- по с. Бишів (Ферма, Лубське, Горобіївка) звертайтесь до відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Бишівської сільської ради, за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 48, конт. тел. (04578) 2-12-89

- села Ясногородка, Яблунівка, Чорногородка, Мостище, Козичанка, Грузьке, Нові Опачичі, Леонівка, Лишня, Осикове, Ферма, Весела Слобідка - звертайтесь безпосередньо до старости свого села (сіл), які отримали дані про розмір платежу.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.