Сплата земельного податку 2021

Дата: 12.07.2021 12:46

Шановні власники та користувачі земельних ділянок, що розташовані на території Бишівської сільської територіальної громади!

Повідомляємо вас про обов'язковість сплати земельного податку, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Для отримання податкового повідомлення рішення про нарахування земельного податку:

- по с. Бишів (села Ферма, Лубське, Горобіївка) звертайтесь до відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Бишівської сільської ради, за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 48, конт. тел. (04578) 2-12-89

- села Ясногородка, Яблунівка, Чорногородка, Мостище, Козичанка, Грузьке, Нові Опачичі, Леонівка, Лишня, Осикове, Ферма, Весела Слобідка - звертайтесь безпосередньо до старости свого села (сіл), які отримали дані про розмір платежу.

Просимо Вас при оплаті через мобільний додаток, термінал чи відділення банку УВАЖНО та ОБОВ‘ЯЗКОВО вказувати свої дані: прізвище, ім'я, по-батькові, ідентифікацій код та призначення платежу для ідентифікації органами ДФС вашої оплати. Обов'язково зберігайте квитанції про оплату!

Банківські реквізити:
Отримувач: ГУК у Київській області/ Бишівська сільська рада/ 18010700
Код отримувача (ЄДРПОУ): 37955989
Банк отримувача (казначейство України)
Номер рахунку: UA098999980334179813000010772
Призначення платежу: *; 101; РНОКПП (ідентифікаційний номер); 18010700; земельний податок з фізичних осіб; населений пункт; ПІБ