27 червня 2021 року під головуванням Бишівського сільського голови Івана Розная було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бишівської сільської ради.
На засіданні були присутні виконуючий обов'язки голови Фастівської РДА Тюрін В. І., начальник відділу цивільного захисту населення оборонної роботи та роботи з правоохоронними органами Фастівської РДА Волков Ю. В., начальник відділу організації профілактичної роботи Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Калениченко О. В., начальник 9 ДПРЗ ГУ ДСНС у Київській області Сушко О. С., старший майстер з експлуатаційної діяльності Вишгородського відділення АТ «КИЇВОБЛГАЗ» Солона О. Ю., провідний інженер Макарівського ГК БУВР середнього Дніпра Саржинський М. І., директор ТОВ «ТРАНССТРОЙКАПІТАЛ» Самарець П. Л., користувач земельних ділянок для риборозведення, організації любительського та спортивного рибальства Діденко І.Л., начальник Макарівського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Гнатюк О.В., начальники відділів Бишівської сільської ради, староста с. Лишня та с. Осикове, т.в.о. старости с. Мостище Дерев’янченко О. М., староста с. Яблунівка та с. Леонівка Козлівська В. В.

Іван Рознай поінформував про надзвичайні події на території Бишівської сільської територіальної громади в результаті різкого погіршення погодних умов 26 червня 2021 року, організацію виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної події пов’язаної із сильними опадами у вигляді дощу, граду та вітру в с. Лишня, Осикове, Яблунівка, Леонівка, Мостище.

За результатами засідання комісія ТЕБ і НС доручила:
- Структурним підрозділам та виконавчим органам Бишівської сільської ради терміново визначити балансоутримувачів гідроспоруд, які розміщені на водних об’єктах, де виникла НС та створити робочі групи для проведення обстеження домогосподарств з метою встановлення завданих збитків.

- Макарівському ГК БУВР середнього Дніпра, ТОВ «ТРАНССТРОЙКАПІТАЛ» терміново понизити рівень води у ставку с. Яблунівка для подальшого запобігання підтоплення та розробити режим пониження рівня води.

- Службі автомобільних доріг у Київській області терміново провести обстеження стану дорожнього покриття Р-04 Київ-Звенигородка, с. Лишня.

- Фастівському міжрайонному відділу лабораторних досліджень Державної установи "Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" терміново організувати проведення лабораторних досліджень питної води в криницях приватного сектору с.Лишня, с.Осикове.

- Вишгородському відділенню АТ «КИЇВОБЛГАЗ» терміново обстежити стан газопроводів та відновити газопостачання приватним абонентам с. Лишня.

- ТОВ «ТРАНССТРОЙКАПІТАЛ» терміново заборонити рух транспортних засобів та пішоходів через міст с. Яблунівки, щодо якого проводиться капітальний ремонт та до 01.07.2021р. відновити технологічний проїзд для руху транспортних засобів та пішоходів через річку Куделя.