Дитсадок на літо для дітей нашої громади

Дата: 24.05.2021 18:08

Цього року влітку ми плануємо забезпечити роботу одного чергового дитсадка в громаді, щоб працюючі батьки могли спокійно працювати.

Прохання до всіх, чия дитина потребує дитячого садочка в літній період, написати  відповідну заяву керівникам дошкільних закладів до кінця цього тижня - 28.05. Залежно від кількості заяв, відділ освіти та культури Бишівської громади організує роботу чергового дитсадка на все літо.

ВАЖЛИВО! Відвідування чергового дитсадка в літній період передбачає 100% оплату батьками харчування дітей. Подробиці запитуйте, будь ласка, у керівників ваших дитсадочків або звертайтесь до відділу освіти та культури Бишівської сільської ради за тел.:  (04578) 2-12-89