Бажаємо школярам нашої громади перемоги у фестивалі творчості "Повір у себе"

Дата: 24.05.2021 13:36

Сьогодні Служба у справах дітей та сім'ї нашої громади вперше бере участь у фестивалі творчості дітей з інвалідністю «Повір у себе», за підтримки Київської обласної державної адміністрації. Фестиваль вкотре проходить на базі ДЗОВ « Зоряний», що в с. Карапиші, Київської області.

Цього року двоє учасників з нашої громади мають змогу своїм прикладом надихати інших, проявити креативність та талант, досягти власних цілей. Бажаємо Денису Повх та Ростиславу Воробей, учням ОЗНЗ "Бишівська загальноосвітня школа I-III ступенів" бути творчими та гарно провести час на конкурсі. А ми в свою чергу пишаємося та захоплюємося учасниками від нашої громади!