Конкурс на заміщення посади керівника центру культури, дозвілля та спорту

Дата: 12.04.2021 14:59

Відповідно до  ст.21.1 – 21.5 Закону України «Про культуру»,  відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення посади керівника комунального закладу культури-директора КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту»

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ:

Вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за діловими й моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

• Заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Автобіографія, що містить прізвище, ім’я, та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, громадську роботу,контактний номер телефону та адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості.
  • Копія документу, що посвідчує особу;
  • Копії документів, про вищу освіту;
  • Два рекомендаційні листи довільної форми;
  • Мотиваційний лист довільної форми;
  • Програма розвитку відповідного закладу культури на один і п’ять років;

ЗАЗНАЧЕНІ ДОКУМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПРОТЯГОМ 30 ДНІВ З ДНЯ ОПУБЛІКУВАННЯ ОГОЛОШЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ:

с. Бишів, Київська обл. вул. Захисників України, 6. (Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій)

Інша інформація щодо умов проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за місцем подання документів.