Привітання з Днем народження

Дата: 28.02.2021 16:09

Сьогодні хочемо привітати з Днем народження керівника Народного  аматорського ансамблю "Любисток" с. Бишів,  в.о. директора комунального закладу "Центр культури, дозвілля та спорту" с. Бишів, чудову жінку, колегу, Ступак Валентину Павлівну!  Бажаємо Вам в очах вічного вогнику,  завзяття і натхнення!  Безхмарного, людського щастя та мирного неба над головою! Розуміння і теплого ставлення близьких людей і коханого, надійної вірної людини поруч! Нехай в цьому році Вам фантастично пощастить і фортуна Вам широко посміхнеться! Бажаємо грандіозних успіхів, великих перемог, досягнення недосяжних вершин, простої і вільної дороги до щастя і впевненості в своїх силах! З Днем Народження!