Триває конкурс на заміщення вакантних посад у Бишівській сільській раді. Конкурс було оголошено 5 лютого 2021 року і триватиме він 30 календарних днів (до 5 березня, з урахуванням святкових вихідних).

Наразі ви можете подаватись на такі вакансії:

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ:

• Головний спеціаліст – бухгалтер;
  • Спеціаліст-бухгалтер.

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

• Спеціаліст-юрисконсульт;
  • Головний спеціаліст по роботі з персоналом;
  • Спеціаліст з оборонної діяльності, мобілізаційної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами.

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ, ТРАНСПОРТУ, ЗВ’ЯЗКУ, ЕКОЛОГІЇ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

• Головний спеціаліст;
  • Спеціаліст 1 категорії.

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, ТУРИЗМУ, КУЛЬТУРИ ТА РЕЛІГІЙ:

• Спеціаліст 1 категорії по культурі

СЕКТОР РОЗВИТКУ ГРОМАДИ, ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ:

• Завідувач сектором;
  • Спеціаліст 1 категорії.

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ:

• Начальник відділу;
  • Головний спеціаліст.

СЕКТОР ДЕРЖАВНОГО АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ:

• Завідувач сектором;
  • Спеціаліст 1 категорії з проведення перевірок.

Вимоги до кандидатів:

• Громадянство України, знання положень Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інші законодавчі документи щодо організації та діяльності органів місцевого самоврядування і нормативні-правові акти відповідно до функціональних обов’язків.
  • Вища повна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або освіта рівня бакалавра.
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Навички роботи з комп’ютерною технікою, програмними продуктами та оргтехнікою.

Для керівників структурних підрозділів додатково:

досвід роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності не менше 3(трьох) років.

Для спеціалістів структурних підрозділів додатково:

досвід роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності не менше 1(одного) року

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, які необхідно подати для участі у конкурсі:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або особи місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» .
  • Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються до 5 березня 2021 року (включно) за адресою: кабінет № 2 (Загальний відділ), вул. Київська 48, с. Бишів Фастівського району Київської області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном (04578) 2-12-89