Сьогодні відбувся перший семінар URenew Foundation на тему - Успішні проекти містопланування — комфортне середовище для життя. Культура, спорт, зелений благоустрій.

Участь в заході взяли Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, голова наглядової ради «URenew” Марина КОЛЬЦОВА, заступники голови, старости, директори шкіл, активісти та інші.

🇵🇱Окрім цього до нас доєднались колеги з Польщі, актив громади однієї з найрозвиненіших громад Польщі – Констанцін-Єзьорна. Ця громада відома своїми комфортними умовами життя для літніх людей, культурним середовищем та є центром тяжіння для багатьох представників польського істеблішменту, іноземних топменеджерів, науковців й успішних спортсменів. Це була унікальна нагода дізнатися про найкращі практики європейських міст та встановити нові партнерські зв'язки.

Запрошені гості:

🌟 Piotr Kandyba, депутат польського Сейму, а також житель Констанцін-Єзьорна.

🌟 Michał Wiśniewski - burmistrz Konstancina-Jeziorny, мер міста Констанцін-Єзьорна, бургомістр гміни (аналог територіальної громади).

🌟 Роберт Григель, керівник зі стратегії та розвитку VPPlant.

Розібрали наступні питання

🔸звіт по дослідженню потреб громади

🔹ключові тренди містобудування

🔸досвід розбудови Livable Community