На зображенні може бути: 11 людей

1939 - 1945…

Роки, які забрали життя мільйонів людей, зокрема 8 мільйонів українців. Роки окупації та звірств, кровопролитних боїв, бомбардувань, блокад і масових страт, Голокосту. Усього зла, яке нацизм приніс світу, приніс на нашу землю.

Сьогодні вся Україна та вільний світ згадують про шість страшних років в історії людства.

В старостинських округах нашої громади відбулися заходи приурочені Дню пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заходах взяли участь представники влади, учні та небайдужі мешканці громади.

На зображенні може бути: 8 людей

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 2 людини, пам’ятник та трава

На зображенні може бути: 6 людей та пам’ятник

💐Присутні поклали квіти до пам’ятних знаків, як данину шани та вдячності тим, хто відстоював Батьківщину у грізні роки Другої світової війни. Згадали пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, всіх жертв Другої світової війни та памʼять сьогоденних Захисників України, які в умовах агресії, як і в часи Другої світової війни захищають територіальну цілісність України.

На зображенні може бути: 2 людини та пам’ятник

На зображенні може бути: 2 людини