Київський обласний молодіжний центр спільно з управлінням молоді та спорту Київська обласна державна адміністрація провели навчальний кейс з кібербезпеки та семінар-навчання «Токсичні стосунки-не про мене» для молоді Бишівської громади .

Під час заходів неформальної освіти в Ясногородці та Бишеві спілкувалися про різновиди та прояви насильства, його протидію, кібербулінг. Обговорювали поради для безпечного обміну інформацією у мережі.

Також під час візиту для молоді Бишева і Ясногородки презентували цифрову платформу ЮНІСЕФ та можливості U-Report . У Бишівському ліцеї команда U-Point Київщини з молоддю зʼясовували актуальні місця дозвілля та цікаві події для молодих людей, а у Ясногородці розіграли фірмовий мерч U-Report.