У населених пунктах Бишівської громади триває двомісячник з наведення належного санітарного стану та благоустрою.

📍Козичанський старостинський округ

Проведено толоку по прибиранню кладовища в с. Козичанка. Почищено територію від сміття, сухої трави та парослі акації.

На зображенні може бути: 3 людини та трава

☝️Чудовий приклад самоорганізації показали жителі вул. Слобода в с. Козичанка, які гуртом за лічені години упорядкували прилеглі території.

📍Лишнянський старостинський округ

Жителі с. Осиково провели толоку по прибиранню в центрі села, місцеві активісти власними облаштували та відремонтували зону дитячого майданчику біля сільського клубу🛠️

На зображенні може бути: 2 людини та дерево

На зображенні може бути: 7 людей

У с. Мостище прибрали територію дитячого садочку та видалили аварійні дерева, які межували з прибудинковою територією.

На зображенні може бути: 1 особа

Працівники школи c. Лишня впорядкували територію подвір”я.

📍Гружчанський старостиський округ

Працівники старостату та місцеві мешканці прибирали пісок біля автобусних зупинок та під бордюрами, навели лад біля сміттєвих баків. Крім цього, білили бордюри та дерева на території старостату.

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 4 людини, скутер, автомобіль, вулиця, дорога та текст

П'ятикласники з класним керівником прибрали територію пам'ятника загиблим односельцям у Другій світовій війні.

📍Яблунівський старостинський округ

Упорядкувано територію біля пам’ятника, посапали від зілля клумбу, білили бордюри та прибрали сміття.

На зображенні може бути: трава

На зображенні може бути: 2 людини та трава

📍Чорногородський старостинський округ

У Чорногородці зрізали сухі дерева на кладовищі на прилеглій території. Біля адмінбудівлі старостату висадили ялини, білили бордюри.

На зображенні може бути: 1 особа та дерево

📍Ясногородський старостинський округ

Продовжується благоустрій території біля адмінбудівлі старостату, а саме фарбування огорожі та бордюрів.

На зображенні може бути: 2 людини та трава

💪Працюємо далі!