02 квітня в інформаційно-цифровому центрі Бишівської сільської ради працівники Бишівського Центру культури, дозвілля та спорту провели інформаційно-тематичний захід «Незламні люди» до Дня визволення Київської області від російських окупантів.

На захід були запрошені перший заступник Бишівського сільського голови Віталій КЛЮЧНИК та начальник відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Володимир ТАРНАВСЬКИЙ .

Свідчення очевидців, цікаві факти оборони Київщини та документальні підтвердження неаби як зацікавили слухачів заходу.

🕯️Хвилиною мовчання пом‘янули та згадали загиблих військових, медиків і просто мирних жителів Київщини.

Головне сподівання Київщини та всіх українців - якнайшвидше звільнення всієї території України від російських окупантів🙏