5 КВІТНЯ ЗАГАЛЬНОСІЛЬСЬКА ТОЛОКА В БИШЕВІ!!!

Нарешті ми дочекалися весняного тепла. Вже традиційно кожного року до Великодня ми наводимо лад у своїх оселях, щоб зустріти одне з найбільших християнських свят з чистими помислами і чистим довкіллям. Тож оголошуємо початок проведення у громаді весняних робіт з благоустрою!

Перша весняна толока відбудеться наступної п’ятниці, 5 квітня 2024 року о 10:00 год.

Заплановано прибирання території біля зруйнованого Будинку культури та сільської ради.

Запрошуємо усіх небайджих громадян 05 квітня вийти на загальносільську Толоку і долучитися до прибирання території центру села Бишів! Закликаємо згуртуватися та спільно очистити центральні вулиці Захисників України та Київська від побутового та будівельного сміття, сухостою та чагарників. Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди виступала ініціатором цікавих екологічних проектів, була небайдужа до проблем рідного краю.

Чистота, порядок та благоустрій нашої громади залежить від кожного з нас!Фото без опису