🔰Сьогодні у Чорногородському сільському клубі відбувся публічний звіт старости Чорногородського старостинського округу Людмили СТУПАК за пророблену роботу в 2023 році. На зустрічі були присутні Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, заступник сільського голови Олександр ЦИБЕНКО, начальник КП «БЛАГОУСТРІЙ» Олександр СНІЖКО, начальник відділу з питань регулювання земельних відносин та ОНС Тетяна ЛАЗАРЕНКО, поліцейський офіцер громади Юрій ВАЩЕНКО, начальник відділу соціального захисту населення Олександр НЕЧАЙ та жителі старостинського округу.

☝️Під час звіту обговорили нагальні питання та шляхи їх вирішення. Всі присутні мали можливість поставити питання та отримати вичерпну відповідь. На завершення староста подякувала всім, хто долучається до розвитку округу, жителям сіл, які підтримують, дають поради, слушні зауваження та конструктивну критику, доносять пропозиції для покращення життя громади. Сільський голова Іван РОЗНАЙ подякував старості за пророблену роботу, а мешканцям округу за активну допомогу ЗСУ🇺🇦Фото без опису