❗️Шановні жителі Бишівської громади!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні , що проводиться в межах проєкту  “Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад” та реалізується завдяки підтримці Міжнародного Фонду “Відродження”.

❗️Опитування є виключно анонімним та має на меті проведення комплексного аналізу в сфері підвищення згуртованості суспільства, а також розробці та апробації концепції згуртованості через дослідження та підготовка на цій основі методичних рекомендацій для оцінки згуртованості територіальниої громади і використання такої оцінки при розробці місцевих стратегій/програм розвитку.

☝️Ваша думка є важлива!

Вся отримана інформація буде використовуватися виключно для формування узагальнених висновків.

❗️Жителі котрі не мають інтернет ресурсу та не можуть пройти з тої чи іншої причини опитування через електронну пошту, але при цьому мають бажання  - ви можете прийти у відділення Укрпошти і заповнити надрукований бланк та вкинути його до скриньки.