На зображенні може бути: 4 людини та текст

У закладах освіти нашої громади пройшов День Святого Валентина❤️

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.

Учні Яблунівської гімназії з любов'ю виготовили маленькі патріотичні валентинки та янголів для українських воїнів,щоб вони були впевнені, що ми їм дякуємо кожного дня. А щоб трішки підняти настрій, Яблунівським DLC цифровим навчальним центром була проведена інтелектуальна гра "Хто зверху".

Діти Козичанської гімназії підготували креативні валентинки та поробки, а також для учнів та колективу гімназії працювала скринька передбачень та побажань.

У Лишнянській гімназії пройшов майстер-клас з виготовлення медових свічок. Діти дізнались історію виникнення свічки, матеріали, з яких роблять свічки та опанували мистецтво виготовлення свічок з натуральної вощини🕯️🐝

Також наші дітки доєднались до акції " Валентинка для військових "❤️

Романтична атмосфера панувала в Ясногородській гімназії з самого ранку❤️. Святкові листівки-передбачення, дерево кохання, пошта Св. Валентина, яскрава фотозона та романтична музика на хвилях шкільного радіо – усе це наповнило день радістю, любов'ю та позитивними емоціями.

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм ми відзначили День святого Валентина.

На зображенні може бути: 9 людей

Вітаємо зі святом! Бажаємо всім Вам всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!💞