До другої річниці повномасштабного вторгнення російських військ на територію України в ОЗО «Бишівський академічний ліцей» відбулося урочисте відкриття «Стіни пам’яті» загиблих героїв російсько-української війни.

🇺🇦На ній розмістили фото десяти військовослужбовців, які загинули в боях з російськими окупантами. Освятив Стіну пам’яті настоятель храму Святої Покрови Богородиці отець Іван.

Тепер рідні й близькі полеглих воїнів можуть прийти на це місце та покласти квіти, щоб вшанувати пам’ять наших захисників🌹

На захід завітали батьки, побратими, школярі та просто небайдужі мешканці громади аби вшанувати пам'ять тих людей, які ризикуючи найціннішим – пішли обороняти нашу Батьківщину. Віддали шану і згадали тих, кого з нами, на жаль, уже немає хвилиною мовчання.

На зображенні може бути: 4 людини та карта

«Наші герої зі «Стіни пам’яті», щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, односельчан, і нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні», - зауважили в ліцеї.

На зображенні може бути: 10 людей та натовп

🕯️Ми ніколи не забудемо!