У результаті співпраці керівництва Гружчанської гімназії та Благодійного фонду "Рокада", за підтримки Бишівської сільської ради реалізовано проєкт створення дозвіллєвого, освітнього простору дружнього до дитини «Дитячий простір», який діятиме на базі Гружчанської гімназії.

🎉Сьогодні відбулось його відкриття, на яке завітали представники партнерських організацій - фахівець з питань захисту Маргарита ДОБРОШТАН, психолог Юлія ДОВЖИК, соціальний працівник Юлія КАЧАЛОВА, представник УВКБ ООН БФ "Рокада" Наталія БІЛИК , сільський голова Іван РОЗНАЙ та перший заступник сільського голови Віталій КЛЮЧНИК.

Директор гімназії Майя РОМАНОВА гостинно зустріла гостей і подякувала фонду за новий простір, дорослі долучились до презентації, ділились враженнями та планами на майбутнє, а діти для гостей приготували невеликий концерт.

Для відвідувачів підготували настільні та розважальні ігри, інтерактивну дошку, пізнавальні книги, проектор тощо.

На зображенні може бути: дитяча іграшка та текст

🤗Простір буде доступним для дітей щодня, тут вони зможуть спілкуватися, грати в ігри, читати книги та просто весело і з користю проводити дозвілля.