У суботу, 13 січня, на базі Бишівського академічного ліцею відбувся благодійний футбольний матч за участі ФК "Помпея"(Бишів) - ФК "Юніор"(Макарів).

На матчі були присутні представники громади, а саме: Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, перший заступник Бишівського сільського голови Віталій КЛЮЧНИК, начальник відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Володимир ТАРНАВСЬКИЙ, серед запрошених гостей - Леонід БУРЯК.

🏆У підсумку 03:00 перемогу здобула команда ФК "Юніор"(Макарів) на чолі з тренером Романом ГОЛОВАТЮКОМ.

🤝Всі учасники гри отримали медалі, приємним бонусом стали подарунки, діти отримали м’ячі з підписами гравців ФК Динамо Київ та календарі.

💸Зібрані кошти під час матчу в сумі 3890 грн були передані на потреби ЗСУ!

Щира подяка усім вболівальникам та небайдужим, які щоденною благодійною працею наближають нашу Перемогу!