УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Бишівської громади!

Оголошення про створення робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бишівської сільської територіальної громади та вимог до персонального складу.

З метою забезпечення сталого розвитку Бишівської сільської територіальної громади Фастівського району Київської області, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території територіальної громади, Бишівською сільською радою прийняте рішення від 21.12.2023 №723-39-VIII «Про розробку комплексного плану просторового розвитку території Бишівської сільської територіальної громади Фастівського району Київської області». Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бишівської сільської територіальної громади (далі – Комплексний план) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» виконавчому комітету доручено створити тимчасовий консультативно-дорадчий орган – робочу групу.

Робоча група забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, складається з представників сільської ради, старостинських округів, виконавчих органів сільської ради, комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін. Замовником розробки комплексного плану є Бишівська сільська рада Фастівського району Київської області.

Вимоги до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативно-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану та строки приймання заявок на участь у робочій групі:

1. У складі робочої групи має бути не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів (складається з представників сільської ради, виконавчого комітету сільської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін);

2. У персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільську раду та виконавчий комітет сільської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

3. У персональному складі робочої групи обов’язково повинен бути один представник від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу (допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ Бишівської сільської територіальної громади).

Заявки на участь у робочій групі приймаються за адресою: (вул. Київська 22-Б, с. Бишів, Фастівський район, Київська область, 08072, електронна адреса: buchiv-rada@ukr.net протягом 10 робочих днів з дня публікації даного оголошення.

Заяви на участь у Робочій групі (зразок додається) подаються особисто заявником каб. 23 (третій поверх) вул. Київська 22-б с. Бишів.

Фото без опису