Фото без опису                                                                                                                                                         🎅🏼🎄Сьогодні в Україні подвійне свято!

❄️В день Святого Миколая працівники Бишівського Центру культури, дозвілля та спорту завітали в Бишівський ЗДО "Каштан" та створили для діток радісну, святкову атмосферу, поглибили знання дошкільнят про українські обрядові свята та провели виставу: "Миколай іде по світу".

🪅Своїм виступом подарували дітям радість та позитивні емоції, а Святий Миколай, пригостив усіх присутніх солодощами. 🌟Нехай в цей казковий день радість і добро прийде в кожну родину і здійсниться найзаповітніша мрія всіх українських малюків!

З Днем святого Миколая💫