Сьогодні у Козичанський гімназії відбулися турніри з настільного тенісу та шашок між учнями закладів освіти Бишівської сільської територіальної громади, присвячені Дню Гідності та Свободи, який відзначається в Україні щороку 21 листопада.

👫У турнірах прийняли участь учні п’яти шкіл громади.

В результаті маємо переможців.

🥇Перші місця:

Із настільного тенісу серед хлопців – Кучерянов Сергій Лишнянська гімназія, серед дівчат - Куделіна Дар’я ОЗО «Бишівський академічний ліцей».

Із шашок серед хлопців – Сапура Нікіта Гружчанська гімназія, серед дівчат – Колоша Анастасія Гружчанська гімназія.

🏵️На заході були присутні перший заступник Бишівського сільського голови Віталій КЛЮЧНИК та начальник відділу освіти Володимир ТАРНАВСЬКИЙ вони ж вручили переможцям медалі та грамоти учасникам турнірів.

На зображенні може бути: 3 людини та люди займаються бойовими мистецтвами

🪅Учасники, вболівальники та гості турнірів отримали позитивні емоції та задоволення від проведених змагань!