На зображенні може бути: 1 особа та текст

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013-2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

🇺🇦Україна - територія гідності і свободи. Українці - гідні нащадки наших батьків!

🕊️Бо тільки в сильних вірять, тільки сильні творять майбутнє. Тільки сильні можуть бути єдиними. Єдиними, щоб стати вільними. Вільними, щоб бути гідними. Заради нових часів.

💙Нехай буде мирне небо над українською землею, а щастя й родинна злагода панують у ваших домівках!

🕊️Цього ж дня вшануймо пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

#ЗАРЯДЖЕНІГІДНІСТЮІЖАГОЮСВОБОДИ

Бишівський сільський голова