З нагоди Дня села Лишня було проведено благодійний фестиваль-ярмарок «Святе, як хліб, моє село».

🎉Усіх присутніх зі святом привітала староста Лишнянського старостинського округу Оксана ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО.

📯Від імені Бишівського сільського голови секретар Бишівської сільської ради Леся КОБА вручила подяки за активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у розвиток свого села та громади.

🪅У благодійній справі взяли участь волонтерське об’єднання «Жінки-українки», працівники та вихованці Лишнянської гімназії і запрошені гості.

🥮Старости сіл Яблунівка та Чорногородка, господині та господарі приготували і частували гостей свята смаколиками.

Про змістовну патріотично-творчу програму подбав завідуючий Лишнянським будинком культури Василь БРЕЗІЦЬКИЙ. Долучились до заходу художні, аматорські і дитячі колективи Центру культури і дозвілля громади.

На зображенні може бути: 6 людей та дірндль

💪Спільними зусиллями зібрали 15000 грн. Кошти будуть спрямовані на основи та тканину для плетіння сіток для Захисників!

🤗Дякуємо всім за чудовий настрій, запальні, патріотичні пісні та незламний дух українців💙